„Dobrze wychowujemy młode pokolenie”

Aktualności

WięcejW związku z zaistniałą sytuacją i poleceniem Wojewody lubelskiego z dnia 11 marca 2020 r. o czasowym zawieszeniu działalności placówek wsparcia dziennego w okresie od 12 marca do 25 marca informujemy, że Ośrodek nr 1 „Teatr” oraz Ośrodek nr 2 „Bliźniak” są zamknięte w wyżej wymienionym terminie.

WięcejOśrodek nr 1 „Teatr” Fundacji Szczęśliwe Dzieciństwo zaprasza do udziału w VIII Otwartym Parafialnym Konkursie Recytatorskim Poezji i Prozy Polskiej „Cudze chwalicie, swego nie znacie”.

Jest on adresowany do uczniów szkół podstawowych oraz do uczniów szkół ponadpodstawowych i dorosłych. Cele konkursu to m.in. integracja szkół i placówek wsparcia dziennego z Lublina, promowanie literatury polskiej oraz doskonalenie umiejętności recytatorskich uczestników.

WięcejFundacja Szczęśliwe Dzieciństwo od października 2019 r. do grudnia 2020 r. realizuje projekt Szkoła tutorów Akademii Młodzieżowej. Projekt jest realizowany ze środków Europejskiego Funduszu społecznego w ramach PO wiedza Edukacja Rozwój.
Ideą projektu jest nabycie przez uczestników projektu, tj. młodych ludzi (do 29 r.ż) z terenu woj. lubelskiego kompetencji społecznych, zgodnie z europejską klasyfikacją ESCO, potwierdzonych certyfikatem.

Więcej

Zapraszamy do udziału w charytatywnym konkursie ekologicznym "Ecokonkurs" organizowanym przez Fundację Szczęśliwe Dzieciństwo. Konkurs polega na zebraniu jak największej ilości odzieży używanej, która następnie zostanie poddana recyklingowi. W konkursie mogą brać udział uczniowie z placówek oświatowych, działających na terenie Lublina. Zwycięży ta grupa, która zbierze największą ilość odzieży używanej.
Zapraszamy.

WięcejW dniach od 13 do 26 stycznia 2020 roku wychowankowie Fundacji Szczęśliwe Dzieciństwo uczestniczyli w zorganizowanych feriach zimowych. Czas ten obfitował w wiele ciekawych aktywności. W feriach zorganizowanych przez Fundację Szczęśliwe Dzieciństwo uczestniczyło 101 młodych osób.

WięcejFundacja Szczęśliwe Dzieciństwo i Centrum Dobrego Wychowania zaprasza młode osoby mieszkające w województwie lubelskim na bezpłatny Kurs Kompetencji Społecznych, umiejętności trenerskich i pracy z grupą! „Szkoła Tutorów Akademii Młodzieżowej”

Program współfinansowany ze środków Funduszy Europejskich Programu Operacyjnego Wiedza Edukacja Rozwój Ministerstwa Rodziny, Pracy i Polityki Społecznej.

WięcejZapraszamy do zapoznania się z raportem z działalności Fundacji Szczęśliwe Dzieciństwo 2019.

 

 

Więcej


ILE WAŻY ŚW. MIKOŁAJ

 Ogólnopolski, charytatywny konkurs dla szkół, przedszkoli i burs.

 

WięcejWięcejRekrutacja trwa! Zwiększ swoje szanse na rynku pracy! Zdobądź certyfikat i doświadczenie! Dla wszystkich, którzy chcą zdobywać kolejne doświadczenie i nie ukończyli 29 r.ż. Fundacja Szczęśliwe Dzieciństwo i Centrum Dobrego Wychowania zaprasza młode osoby mieszkające w województwie lubelskim na bezpłatny Kurs Umiejętności Trenerskich i Pracy z Grupą! „Szkoła Tutorów Akademii Młodzieżowej”. 

WięcejW 2019 roku Fundacja realizowała projekt „Szkolaprzedsiebiorczosci.pl – edukacja ekonomiczna poprzez klasowe firmy symulacyjne. Edycja 2019”, w którym uczestniczyli uczniowie z województw: mazowieckiego i podkarpackiego – po pięć szkół z każdego województwa. Do projektu zakwalifikowane zostały szkoły z: Przemyśla (dwie placówki) , Jasła, Tarnobrzega, Rymanowa, Sarnak, Warszawy (dwie placówki), Otwocka i Grodziska Mazowieckiego (łącznie 500 uczniów i 40 nauczycieli).