2020 06 26 zakonczenie semestru os2Koniec czerwca to tradycyjnie zakończenie roku w naszej świetlicy i rozpoczęcie naszych działań wakacyjnych. Dnia 26 czerwca odbył się Pokaz semestralny.

Zakończenie roku to dla naszych wychowanków zawsze wyjątkowy moment na podsumowanie swoich osiągnięć. Zdobyte odznaki pojawiły się jak co semestr na szarfach a dla Amelii i Krystiana dodatkowo miłą chwilą było odebranie zaświadczeń o przyznaniu stypendium na kolejny semestr.
Zakończony rok szkolny był wyjątkowy ze względu na panującą pandemię ale udało nam się zachować ciągłość i realizację naszego programu. Cieszymy się z bardzo licznej obecności na naszej uroczystości rodziców i opiekunów, którzy mogli dumnie patrzeć na swoje pociechy. Jak zawsze na koniec naszego spotkania pojawił się wieeelki tort.

 

 

Działanie zrealizowane w ramach Projektu: „Placówki wsparcia dziennego – centra małej i dużej zmiany społecznej” dofinansowanego przez Narodowy Instytut Wolności ze środków Funduszu Inicjatyw Obywatelskich na lata 2014-2020

Logotyp fio 2020