2017 03 31 1W ramach Akademii Młodzieżowej, kilka lat temu utworzono Bractwo Różańcowe – wspólnotę modlącą się o dobre wychowanie młodego pokolenia. Każdego dnia, członkowie Bractwa odmawiają dziesiątek różańca w tej właśnie intencji. Obecnie we wspólnocie jest blisko 100 członków. Główne wydarzenia Bractwa Różańcowego to comiesięczne spotkania w pierwsze soboty miesiąca.

W tym czasie członkowie uczestniczą we Mszy Świętej, różańcu prowadzonym przez stypendystów Skarbca Dobrego Wychowania i pozostałą młodzież Akademii oraz spotkaniu w ośrodku przy parafii św. Mikołaja. Co miesiąc modlimy się również w intencjach wszystkich darczyńców wspierających misję dobrego wychowania młodego pokolenia.

Serdecznie zapraszamy do wspólnej modlitwy za dzieło dobrego wychowania. Poniżej przedstawiamy harmonogram najbliższych spotkań i ich plan. W tym roku, cykl katechez głosi ks. Józef Maciąg. W pierwszą sobotę maja odwiedzi nas rówież i przedstawi swoje świadectwo aktorka Patrycja Hurlak - "nawrócona wiedźma". Zapraszamy również do przesyłania intencji modlitewnych dotyczących wszystkich spraw wychowawczych na adres: kontakt@bractworozancowe.pl

Daty najbliższych spotkań:
06.05.2017 r.
03.06.2017 r.
02.07.2017 r.

Miejsce modlitwy:
Parafia św. Mikołaja w Lublinie, ul. Ks. M. Słowikowskiego 1 (spotkanie po modlitwie odbywa się w ośrodku przy kościele)
Program spotkania:
Godz. 18:00 – Eucharystia
Godz. 19:00 – Nabożeństwo Różańcowe
Godz. 20:00 – spotkanie przy kawie i ciastku