Fundusz Stypendialny

grafika na podstrone SDW I 2020

korona SDWCzym jest Skarbiec Dobrego Wychowania?
Skarbiec Dobrego Wychowania to fundusz wspierający misję dobrego wychowania.Dzięki SDW możemy ufundować stypendia dla stypendystów oraz realizować program wychowawczy w formie trzech ścieżek: Teatr AM, Telewizja AM oraz Lider AM.

 

korona SDWDlaczego warto wspierać SDW?
Dzięki funduszowi SDW realizowany jest program Akademia Młodzieżowa, którego głównym celem jest dobre wychowanie młodego pokolenia. Troska o wychowanie młodzieży według trzech najważniejszych wartości: Bóg, Honor i Ojczyzna jest koniecznym warunkiem dla rozwoju naszego kraju. Każda osoba wspierająca Skarbiec, przyczynia się do krzewienia idei dobrego wychowania młodego pokolenia. To jest najlepsza inwestycja na przyszłość.

 

UFUNDUJ STYPENDIUM
Najlepszą formą włączenia się w tworzenie funduszu Skarbca jest wpłata drobnej kwoty 30 zł, 50 zł czy 100 zł, która pomoże pokryć część wypłacanego stypendium. Istnieje również możliwość wpłaty w wysokości semestralnego stypendium dla jednego stypendysty - 250 zł.

Najcenniejszym wsparciem naszej misji są regularne, comiesięczne wpłaty, które pozwalają nam systematycznie obejmować programem coraz większą grupę młodzieży.

1. Przekaż darowiznę tradycyjnie

Wpłaty można dokonać
na konto Fundacji Szczęśliwe Dzieciństwo:
64 2490 0005 0000 4600 4352 0652
Podając w tytule wpłaty: "Na cele statutowe: 07/2020 Skarbiec Dobrego Wychowania"

2. Przekaż darowiznę elektronicznie

przycisk przekaz darowizne 

FSD kolor beztlaAkademia Młodzieżowa
prowadzona jest przez
Fundację Szczęśliwe Dzieciństwo,
ul. Jezuicka 4/9, 20 -113 Lublin,
KRS: 0000094228, www.fsd.lublin.pl

Wpłata darowizny na konto Fundacji Szczęśliwe Dzieciństwo z siedziba w Lublinie, ul. 4/9, oznacza zgodę na przetwarzanie danych osobowych w celach informacyjnych i sprawozdawczych o wykorzystaniu przekazanych środków oraz w celach promocyjnych. Dane będą przetwarzane do momentu wycofania zgody. Wycofanie zgody na przetwarzanie danych może nastąpić w każdej chwili telefonicznie (521 440 046); mailowo (darowizna@fsd.lublin.pl); lub listownie (ul. Jezuicka 4/9, 20-113 Lublin).

Akademia Młodzieżowa,
ul. ks. M. Słowikowskiego 1, 20-124
Lublin, www.akademiamlodziezowa.pl

www.dobrewychowanie.pl