ILE WAŻY ŚW. MIKOŁAJ
OGÓLNOPOLSKI, CHARYTATYWNY KONKURS DLA SZKÓŁ, PRZEDSZKOLI I BURS

glowna grafika fsd wyniki

 Pula nagród

7000 zł
NA PRODUKTY EDUKACYJNE


 

Nagroda główna

2400 zł !!!

glowna grafika www fsd 2019 

II miejsce - 800 zł  III miejsce - 650 zł
(Nagrodzeni samodzielnie wybierają nagrody)

Nagrody specjalne
dla grup, które zebrały największe kwoty:
I miejsce - 800 zł; 
II miejsce - 700 zł; III miejsce - 600 zł.

3 nagrody specjalne
dla grup, które przeprowadziły zbiórkę w najciekawszy sposób:
3 x 350 zł

Wszystkie nagrody w postaci voucherów. Do zrealizowania w: 1 www.sklep.educarium.pl 2 www.empik.com 3. www.sklep.cdw.edu.pl 4. www.cdw.edu.pl  


 

VOUCHER 20 ZŁ

Każdy Lider grupy otrzyma także voucher o wartości 20 zł na produkt do wykorzystania w sklepie Centrum Dobrego Wychowania (www.sklep.cdw.edu.pl) lub na kurs on-line do wykorzystania na stronie (www.kursy.cdw.edu.pl).

KUPON RABATOWY - 30 %

Każda uczestnicząca w konkursie grupa otrzyma kupon rabatowy w wysokości 30% na zakupy w sklepie internetowym Centrum Dobrego Wychowania
na dowolnie wybrane produkty oraz na dowolnie wybrane kursy on-line.

DYPLOM

Każdy uczestnik konkursu otrzyma dyplom wydany przez Organizatora. Dyplomy zostaną wydrukowane z pustym miejscem na imię i nazwisko.
Opiekun grupy będzie mógł samodzielnie wypełnić dyplomy wpisując imiona i nazwiska osób zaangażowanych w konkurs.


CEL

Celem konkursu jest wsparcie funduszu, z którego wypłacane są stypendia oraz wsparcie dla dzieci i młodzieży, wychowanków Fundacji Szczęśliwe Dzieciństwo.
Wsparcie umożliwia im rozwój talentów oraz pasji. Dzięki niemu młodzież zdobywa przydatną wiedzę oraz poznaje sposoby na jej praktyczne wykorzystanie.

ILW2019 zdjecie 1

Misją Fundacji jest dobrze wychować młodego człowieka – na osobę silnej wiary, o dojrzałej hierarchii wartości, dobrego i świadomego obywatela oraz patriotę, działającego dla dobra wspólnego i zaangażowanego w życie swojego państwa oraz społeczności lokalnej, sprawnego i skutecznego w działaniu społecznym oraz gospodarczym.

ILW2019 zdjecie 3

Organizatorem konkursu jest Fundacja Szczęśliwe Dzieciństwo. Fundacja Szczęśliwe Dzieciństwo od blisko 30 lat prowadzi działania na rzecz wychowania oraz edukacji dzieci i młodzieży. W wielu realizowanych programach i prowadzonych Ośrodkach na stałe pod opieką mamy ponad 1000 wychowanków.

Fundacja Szczęśliwe Dzieciństwo (FSD) prowadzi Ośrodki wsparcia dziennego, w których dzieci rozwijają swoje talenty i pasje, przygotowując się do dorosłego życia pod okiem prawdziwych wychowawców.

ILW2019 zdjecie 2

FSD założyła też Akademię Młodzieżową. Realizowany w niej program wychowawczy ma na celu, poprzez teatry młodzieżowe oraz telewizję młodzieżową, odkrywanie talentów młodzieży, ich rozwój i umiejętne wykorzystanie w służbie drugiemu człowiekowi. Młodzi uczą się planowania, podziału pracy, kierowania zespołem, rozwiązywania problemów, rzetelności, a także odpowiedzialności i uczciwości.

Fundacja Szczęśliwe Dzieciństwo zapewnia również kompleksowe wsparcie procesu wychowania młodych ludzi w szkołach powszechnych ponadpodstawowych. W wielu placówkach na terenie województwa lubelskiego realizowany jest program Korony Polskiego Wychowania, którego autorem jest FSD. Jego efektem jest wzrost motywacji do nauki oraz dyscypliny wśród uczniów.

Poprzez warsztaty i zajęcia edukacyjne realizowane w szkołach oraz w Centrum Dobrego Wychowania Fundacji Szczęśliwe Dzieciństwo, wspieramy edukację i rozwój młodego pokolenia.


O AKCJI

2019 09 06 instrukcja konkurs 768x878

ZAPISZ SIĘ I DO POBRANIA I NAGRODY I REGULAMIN KONKURSU I FAQ I KONTAKT

 

KONTAKT WS. KONKURSU
Dariusz Kulik
konkurs@ilewazymikolaj.pl
tel. 883 901 428

ORGANIZATOR

(tu możesz też przynieść zebrany bilon):
Fundacja Szczęśliwe Dzieciństwo
ul. Jezuicka 4/9, 20-113 Lublin
www.fsd.lublin.pl