29 07 2016 2Po wakacjach rozpocznie się kolejny etap prac remontowych w Centrum Dobrego Wychowania Fundacji Szczęśliwe Dzieciństwo w Motyczu Leśnym. Tym razem pracom budowlanym zostanie poddane poddasze w nowym budynku Ośrodka.

W ramach remontu chcemy:
- wstawić nowe okna dachowe;
- wykonać nowe posadzki i ogrzewanie podłogowe na całym poddaszu;
- przygotować 6 pokoi z łazienkami.

W ostatnim czasie otrzymaliśmy darowiznę na ten cel, materiały budowlane od firmy „DUDA GIPS Producent płyt gipsowych Mariusz Duda”, za co serdecznie dziękujemy. Dziękujemy również wszystkim innym darczyńcom indywidualnym oraz instytucjonalnym wspierającym generalny remont ośrodka w Motyczu Leśnym.

Do tej pory udało nam się stworzyć trzy sale dydaktyczne o powierzchni 200 metrów kwadratowych, ocieplić poddasze, wykonać instalację grzewczą i solarną w nowym budynku oraz wykonać generalny remont części sypialnianej i pracowni kulinarnej w starym budynku.

Centrum Dobrego Wychowania Fundacji Szczęśliwe Dzieciństwo w Motyczu Leśnym od 1992 roku stanowi bazę dla różnorodnych działań podejmowanych przez Fundację. Jest miejscem wychowania i edukacji dzieci i młodzieży, szkolenia instruktorów, organizacji licznych programów młodzieżowych i specjalistycznych warsztatów edukacyjnych.