ILE WAŻY ŚW. MIKOŁAJ
CHARYTATYWNY KONKURS DLA SZKÓŁ, PRZEDSZKOLI I BURS

grafika do podstrony fsd wyniki

 NAGRODY

 nagrody 2019

NAGRODY GŁÓWNE:
I NAGRODA
VOUCHER na kwotę 1000 zł na produkty edukacyjne
II NAGRODA
VOUCHER na kwotę 600 zł na produkty edukacyjne
III NAGRODA
VOUCHER na kwotę 400 zł na produkty edukacyjne
7 NAGRÓD
VOUCHERów na kwotę 200 zł na produkty edukacyjne
(dla uczestników, którzy zajęli miejsca od 4 do 10)

NAGRODY SPECJALNE:
>>> 3 NAGRODY SPECJALNE <<<
(dla uczestników, którzy zbiorą najwięcej)
I NAGRODA
VOUCHER na kwotę 300 zł
na produkty edukacyjne
II NAGRODA
VOUCHER na kwotę 200 zł
na produkty edukacyjne
III NAGRODA
VOUCHER na kwotę 100 zł
na produkty edukacyjne


>>> 3 NAGRODY SPECJALNE <<<
(dla uczestników, którzy zorganizują zbiórkę w najciekawszy sposób)
I NAGRODA
VOUCHER na kwotę 300 zł
na produkty edukacyjne
II NAGRODA
VOUCHER na kwotę 200 zł
na produkty edukacyjne
III NAGRODA
VOUCHER na kwotę 100 zł
na produkty edukacyjne

  

CEL

Celem konkursu jest wsparcie funduszu, z którego wypłacane są stypendia oraz wsparcie dla dzieci i młodzieży, wychowanków Fundacji Szczęśliwe Dzieciństwo. Wsparcie umożliwia im rozwój talentów oraz pasji. Dzięki niemu młodzież zdobywa przydatną wiedzę oraz poznaje sposoby na jej praktyczne wykorzystanie.

zdjecie 1

Misją Fundacji jest dobrze wychować młodego człowieka – na osobę silnej wiary, o dojrzałej hierarchii wartości, dobrego i świadomego obywatela oraz patriotę, działającego dla dobra wspólnego i zaangażowanego w życie swojego państwa oraz społeczności lokalnej, sprawnego i skutecznego w działaniu społecznym oraz gospodarczym.

zdjecie 3

Organizatorem konkursu jest Fundacja Szczęśliwe Dzieciństwo. Fundacja Szczęśliwe Dzieciństwo od blisko 30 lat prowadzi działania na rzecz wychowania oraz edukacji dzieci i młodzieży. W wielu realizowanych programach i prowadzonych Ośrodkach na stałe pod opieką mamy ponad 1000 wychowanków.

Fundacja Szczęśliwe Dzieciństwo (FSD) prowadzi Ośrodki wsparcia dziennego, w których dzieci rozwijają swoje talenty i pasje, przygotowując się do dorosłego życia pod okiem prawdziwych wychowawców.

zdjecie 2

FSD założyła też Akademię Młodzieżową – organizację i program wychowawczy, której celem jest przygotowanie młodych ludzi do służby Bogu i Ojczyźnie. Poprzez atrakcyjny program, zdobywanie umiejętności praktycznych oraz rozwój duchowy, młodzi ludzie przygotowują się do odpowiedzialnej i twórczej pracy w dorosłym życiu. Młodzież działająca w ramach Akademii prowadzi własną Telewizję AM oraz sieć Teatrów Młodzieżowych.

Fundacja Szczęśliwe Dzieciństwo zapewnia również kompleksowe wsparcie procesu wychowania młodych ludzi w szkołach powszechnych ponadpodstawowych. W wielu placówkach na terenie województwa lubelskiego realizowany jest program Korony Polskiego Wychowania, którego autorem jest FSD. Jego efektem jest wzrost motywacji do nauki oraz dyscypliny wśród uczniów.

Poprzez warsztaty i zajęcia edukacyjne realizowane w szkołach oraz w Centrum Dobrego Wychowania Fundacji Szczęśliwe Dzieciństwo, wspieramy edukację i rozwój młodego pokolenia.

 O AKCJI

2018 9 20 instrukcja konkurs

ZAPISZ SIĘ I DO POBRANIA I NAGRODY I REGULAMIN KONKURSU I FAQ I KONTAKT

 

KONTAKT WS. KONKURSU
Dariusz Kulik
konkurs@ilewazymikolaj.pl
tel. 798 635 166

ORGANIZATOR
(tu możesz też przynieść zebrany bilon):
Fundacja Szczęśliwe Dzieciństwo
ul. Jezuicka 4/9, 20-113 Lublin
www.fsd.lublin.pl