2018 05 15 02Jak co roku wychowankowie, wolontariusze oraz instruktorzy dwóch Ośrodków Fundacji Szczęśliwe Dzieciństwo („Teatr” i „Bliźniak”) wspólnie przygotowali śniadania Wielkanocne.
Święta Wielkanocne są okazją do wspólnego zjednoczenia się w tajemnicy męki i zmartwychwstania Pana Jezusa. Jest to czas ogromnej radości oraz zadumy nad swoim życiem. Dzieci, instruktorzy oraz wolontariusze wspólnie zasiadają do świątecznego stołu, aby w ten sposób dać świadectwo wiary, nadziei i miłości. Potrawy, które znalazły się na wspólnym stole zostały przygotowane przez wychowanków przy niewielkiej pomocy instruktorów. Wychowankowie w intensywny sposób przygotowywali się do Świąt Wielkanocnych. Poprzez katechezy i uczestnictwo w nabożeństwach drogi krzyżowej odkrywali tajemnice męki Pańskiej.

Organizacja śniadań wielkanocnych dla wychowanków Fundacji Szczęśliwe Dzieciństwo nie byłaby możliwa bez wsparcia darczyńców, którzy przekazali darowizny na ten cel. Serdecznie dziękujemy firmom "Hurtowa sprzedaż jaj Cymes" oraz "Młynowi w Piaskach" za przekazane dary.