Letnia Szkoła Dobrego Wychowania!

Wakacje coraz bliżej. Nasi najmłodsi już odliczają dni do wspólnego wyjazdu. Letnia Szkoła Dobrego Wychowania zagości tym razem w Libuszy w województwie małopolskim. Wspólne zabawy, wycieczki edukacyjne, poznawanie historii regionu i ich mieszkańców, to tylko część atrakcji, jakie wychowawcy przygotowali dla dzieci.

zdjecie na strone 1 zdjecie na strone 2 zdjecie na strone 3


W tym roku w Libuszy wypoczywać będzie 60 dzieci w wieku 9-14 lat wraz z wychowawcami. Koszt 12-dniowego wyjazdu z pełnym wyżywieniem, transportem i noclegiem dla jednego dziecka to blisko 600 zł. Łączny koszt wyjazdu naszych wychowanków to 35 000 zł. Organizacja tego przedsięwzięcia nie jest łatwym zadaniem, ale dzięki wsparciu naszych darczyńców możemy dać radość naszym wychowankom oraz realizować misję dobrego wychowania naszych najmłodszych podopiecznych.

Prosimy Państwa o wsparcie w organizacji wyjazdu wakacyjnego dla naszych podopiecznych. Będziemy bardzo wdzięczni za dokonanie wpłaty w wysokości 30, 50, 100 zł, która pokryje część kosztów pobytu jednego dziecka na wakacjach. Prosimy Państwa o wsparcie w organizacji wyjazdu wakacyjnego dla naszych podopiecznych. Będziemy bardzo wdzięczni za dokonanie wpłaty w wysokości 30, 50, 100 zł, która pokryje część kosztów pobytu jednego dziecka na wakacjach. Prosimy Państwa o wsparcie w organizacji wyjazdu wakacyjnego dla naszych podopiecznych. Będziemy bardzo wdzięczni za dokonanie wpłaty w wysokości 30, 50, 100 zł, która pokryje część kosztów pobytu jednego dziecka na wakacjach.

1. Przekaż darowiznę elektronicznie:

 
Kwota darowizny
Imię:
Nazwisko:
Adres e-mail:
 

 

2. Przekaż darowiznę tradycyjnie:
Prosimy o darowiznę na konto:
71 1060 0076 0000 3300 0061 3291
Podając w tytule wpłaty:
„20/2017, na cele statutowe: Wakacje wychowanków FSD”