2018 06 7 2Wiemy, jak ważny jest wypoczynek po całym roku wytężonej pracy. Dlatego każdego roku organizujemy dla naszych wychowanków kolonie w malowniczych rejonach Polski. Dla wielu dzieci jest to jedyna możliwość letniego odpoczynku poza własnym podwórkiem. W tym roku dzieci wyjadą do Libuszy. Program 12-dniowego pobytu jest zawsze bogaty i starannie przygotowywany przez wychowawców. Zależy nam, aby wychowankowie aktywnie wypoczywali. Dlatego w trakcie wyjazdów organizowane są liczne wycieczki krajoznawcze połączone z poznawaniem historii regionu. Dla dzieci jest to zawsze ciekawa lekcja geografii, jak również historii. Nie brakuje także wspólnych zabaw, warsztatów i integracji.

W tym roku w wyjeździe wakacyjnym weźmie udział 60 dzieci w wieku 9-18 lat. Łączny koszt 12 dniowego pobytu dla jednego dziecka szacujemy na 1000 zł. Na organizację wyjazdu dla wszystkich dzieci potrzebujemy 54 000 zł.

Nie będziemy mogli zorganizować wakacyjnego wyjazdu dla naszych najmłodszych podopiecznych bez pomocy finansowej naszych darczyńców, ludzi dobrej woli troszczących się o dobre wychowanie młodego pokolenia.
Prosimy o pomoc w organizacji wakacji dla dzieci.

POMÓŻ
(kliknij)