2017 12 10 1Kolacja wigilijna jest ważną i długo wyczekiwaną uroczystością w Fundacji Szczęśliwe Dzieciństwo. Stało się już tradycją, że w okresie świątecznym, przy wspólnym stole zasiadają nasi wychowankowie, ich rodziny, wychowawcy oraz wolontariusze zaangażowani w pomoc, aby wspólnie przeżyć ten błogosławiony czas.

W rodzinnej i ciepłej atmosferze dzielimy się opłatkiem i wspólnie śpiewamy kolędy. Podczas wigilii nasze dzieci wystawiają też Jasełka, w których przygotowanie wkładają wiele wysiłku.

Spotkania wigilijne odbędą się w dniach 15, 17, 20 i 21 grudnia 2017 roku. Przygotowania do wigilii trwają już od początku września. W tym roku, chcielibyśmy przygotować 250 prezentów dla naszych wychowanków. Koszt jednej paczki to ok. 70 zł. Pragniemy umieścić w niej książkę, grę edukacyjną, ciepły szalik, czapkę, słodki dodatek, a dla najmłodszych zabawkę.

Organizacja wigilii dla kilkuset osób to ogromny wysiłek, którego nie bylibyśmy w stanie udźwignąć bez wsparcia naszych darczyńców.
Dziękujemy serdecznie wszystkim osobom indywidualnym i firmom, które wsparły organizację kolacji wigilijnej w Fundacji Szczęśliwe Dzieciństwo.

bagstar 6 Jut logo BURY logo lp 1 logo plakat LOGO WL Wiem co lubietimepol gaudiumwyd maik WSL