2017 08 29 3Od początku 2017 roku ruszyła ogólnopolska Charytatywna Fantowa Loteria Ślubna organizowana przez Fundację Szczęśliwe Dzieciństwo. Ideą loterii jest sprzedaż losów - zdrapek jako upominków dla gości na weselu. Przyszłe młode pary mogą zamówić losy dla swoich gości weselnych. Każdy los to szansa na zdobycie atrakcyjnej nagrody. Główną wygraną jest najnowszy smartfon firmy Samsung.

Celem Charytatywnej Fantowej Loterii Ślubnej jest wsparcie funduszu św. Brata Alberta, z którego środki są przeznaczone na finansowanie ośrodków dla dzieci prowadzonych przez Fundację Szczęśliwe Dzieciństwo. Fundacja prowadzi 2 ośrodki wsparcia dziennego w Lublinie. Pod ich opieką znajduje się ok. 80 dzieci. Rocznie na działalność 2 placówek potrzebnych jest ok. 100 tys. zł.
Już 90 młodych par zdecydowało się na zamówienie dla gości losów Charytatywnej Fantowej Loterii Ślubnej. Łącznie sprzedanych zostało ok. 8500 losów. Rozdanych zostało również ponad 200 nagród dla zwycięzców.
Dzięki środkom zebranym w ramach Charytatywnej Fantowej Loterii Ślubnej udało nam się pokryć część kosztów tegorocznego wakacyjnego wyjazdu dla dzieci z ośrodków Fundacji Szczęśliwe Dzieciństwo do Libuszy.
Charytatywna Fantowa Loteria Ślubna ciągle się rozwija. Co tydzień otrzymujemy nowe zamówienia od młodych par. Planujemy także rozszerzyć ofertę o nowe wzory losów i nowy produkt. Każdy kto przygotowuje się do ślubu może zamówić losy na naszej stronie www.loteriaslubna.pl . W ofercie Charytatywnej Fantowej Loterii Ślubnej znajdują się różne wzory losów do wyboru w wielu kolorach. Pozwala to dopasować kolorystykę i styl losów do każdego wesela.